Sufity napinane

BARRISOL jest specyficznym rodzajem sufitu podwieszanego wyprodukowanym z folii PCV, którą napina się w wysokiej temperaturze. Cechą charakterystyczną sufitów napinanych BARRISOL jest to, że konstrukcja, na której jest on rozpięty, ogranicza się jedynie do listwy montażowej przykręconej po obwodzie pomieszczenia do ścian bocznych lub sufitu. Dzięki temu, że brak sztywnego stelaża, w przeciwieństwie do innych sufitów podwieszanych, BARRISOL nie obciąża istniejącego stropu lub konstrukcji, a dodatkowo zapewnia efekt nieosiągalny dla innych technologii.

Dekoracyjne sufity napinane BARRISOL są produktem najwyższej jakości, o czym świadczą nie tylko prestiżowe nagrody, lecz również certyfikaty i atesty spełniające najwyższe normy Unii Europejskiej zarówno w zakresie higieny, jak i ppoż.
O klasie materiałów BARRISOL świadczyć może również dziesięcioletnia gwarancja producenta, firmy NORMALU BARRISOL SAS.

Niepowtarzalne walory oraz najwyższa jakość znajdują również swoje odbicie w prostocie konserwacji oraz trwałości produktu. Dzięki zastosowaniu sufitów napinanych, możemy zapomnieć o malowaniu oraz pęknięciach na suficie. Powierzchnia jest idealnie równa i gładka oraz doskonale nadaje się do maskowania wszelkich nierówności, pęknięć czy zacieków.

BARRISOL to sufit, który pozwala rozwiązać wiele problemów kompleksowo. Może obniżyć zbyt wysokie wnętrze lub zasłonić przebiegające pod stropem instalacje. Dzięki zastosowaniu tkanin z kolekcji BARRISOL LAQUES (tzw. odbicia lustrzane) potrafi wywołać niespotykane wrażenia, kreować nową przestrzeń, a uzyskany efekt głębi optycznie powiększy pomieszczenie. Sufit BARRISOL tworzy w efekcie finalnym wrażenie idealnie gładkiej tafli w wybranym kolorze.

Prostota i szybkość montażu sufitów napinanych BARRISOL pozwala często w ciągu „kilku chwil” zmienić diametralnie charakter wnętrza oraz podnieść komfort jego użytkowania.

Technologia BARRISOL pozwala na łatwe kształtowanie dowolnych brył i płaszczyzn zgodnie z wymogami klienta lub wizją architekta. Najbogatsza paleta kolorów i rodzajów tkanin oraz szeroka oferta gotowych rozwiązań technicznych jak również możliwości systemowych plasuje firmę NORMALU BARRISOL już od 45 lat jako lidera wśród producentów sufitów napinanych.

Każdy sufit napinany BARRISOL produkowany jest pod indywidualne zamówienie i może posiadać swą unikatową formę lub niepowtarzalny kształt: płaski, owalny, łukowy, kolisty, przestrzenny, łamany czy wielopoziomowy.