O nas

 

Firma MarcAs z Łodzi specjalizuje się w wyposażaniu i aranżacji wnętrz. W naszej ofercie znajdują się najnowszej generacji drzwi przesuwne, uchylne i składane takich uznanych producentów jak RAUMPLUS, STANLEY HOME DECOR oraz ELFA. Działamy na rynku już od 1993 roku. Jesteśmy obecnie jednym z liderów naszej branży i cały czas pracujemy na zaufanie oraz satysfakcję naszych klientów. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest wykwalifikowana kadra, innowacyjne rozwiązania z zakresu aranżacji wnętrz oraz najwyższej jakości materiały.

Wybierając firmę MarcAs, uzyskują Państwo dostęp do najlepszych światowych wzorów, interesujących projektów i profesjonalnych rozwiązań. Gwarantujemy również terminową i rzetelną realizację każdego zamówienia oraz bogaty pakiet rozwiązań, które możemy Państwu zaoferować dzięki wykorzystaniu m.in. niezwykle zróżnicowanego asortymentu, oryginalnych wypełnień oraz kolorystyki.

Nie wahamy się korzystać z porad i wskazówek profesjonalnych projektantów i architektów. Dzięki ich pomocy możemy Państwu zaproponować jeszcze doskonalsze i bardziej innowacyjne rozwiązania.  Służymy również pomocą przy wyborze materiałów i technologii oraz wskazujemy trudności  mogące się pojawić przy realizacji danych projektów.